Załóż bloga Zaloguj sięFormy i szablony krawieckie - Konstruktor odzieży

Konstruktor form odzieży. Formy i szablony krawieckie, stopniowanie szablonów na rozmiary, układy kroju, trafarety, projektowanie odzieży itp.
Ostrzeżenie dla firm odzieżowych o konstruktorze odzieży, firmie oferującej usługi wykonania form i szablonów krawieckich - brońcie się przed oszustami !

category: Kategoria główna

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - formy i szablony krawieckie, stopniowanie form i szablonów odzieżowych - uwaga na oszusta !

UWAGA NA OSZUSTA który podaje się za konstruktora odzieży. Jest to firma z Łodzi która oferuje usługę wykonania form i szablonów odzieżowych, digitalizacji i stopniowania, wykonania trafaretów itp. Właścicielem firmy jest mężczyzna, firma mieści się w prywatnym domu w...

Witajcie na moim blogu!

Ten blog to ostrzeżenie dla firm odzieżowych. Brońcie sie przed nieuczciwymi konstruktorami odzieży i firmami usługowymi wykonującymi formy i szablony krawieckie. Jest to blog o niby konstruktorach odzieży którzy nie potrafią wykonać form i szablonów krawieckich bo nie mają wiedzy...
 
 
 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.